گاهی آقایان از روابط جنسی سرد میشوند .چرا؟   بازديد : 1805 |  1394-06-18

گاهی آقایان از روابط جنسی سرد میشوند .چرا؟

چرا بايد سرد كنندهاي جنسي مردان را بشناسیم :

مردان موجوداتي هستند که ذاتا خشن هستند ، دليل اين خشن بودن را ميتوان در تاريخ جستجو كرد، وقتي كه مردان از قديم الايام ( نه حالا در عصر فمنیسم ! ) وظيفه داشتند تا كارهاي سخت را انجام بدهند، درنتیجه نياز به روحيه و جسمي خشن را داشتند تا بقا بشريت حفظ گردد ، چون اگر اين نبود و مردان با زنان يكسان بودند، ديگر هيچ خانه اي ساخته نميشد، هيچ غذايي شكار نميشد و تا به الان نسل بشريت به احتمال زياد منقرض شده بود  ! لذا ميبينيم كه اين ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتي است و براي حفظ بقا و تكامل بشريت بايد در كنار روحيه آرام زنان قرار گيرد.فمنیست ها و زن سالارها : « به این خروس نگاه کنید، آیا بدون آن تاج و دمش خروس می شود؟ پس چرا خیال می کنید که با چیندن دم و تاج مردان میتوانید خوش بخت شوید و مطمئن هم باشید که مردتان مرد باقی مانده است و زندگی تان در امنیت تمام گرم گرم است ؟ »

http://www.axgig.com/images/19606481055042948422.jpg

مردان، ذاتا به دليل همين روحيه شان به دنبال فرمانفرمايي هستند، فرمان فرمايي كه به مرد در روابط خانوادگي اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نكنيد كه قدرت به معناي ديكتاتوري یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نمیباشد ! بلكه قدرت به اين معنا است كه مرد بايد در روابطش با جنس مخالف احساس كرامت و موثر بودن را بكند، براي حضم اين جملات بايد به اين مثل از يك استاد روانشناسي دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره كنم كه ميگفتند: « مرد بايد در خانه پادشاه و زن نخست وزير او باشد » يعني اينكه با وجود اينكه مرد بايد فقط يك مقام تشريفاتي در درون خانه داشته باشد و اصل كار در دست ديگري باشد اما بايد كرامت و ابهت مرد درخانه حفظ گردد تا اين خانه به يكي از گرم ترين و زيبا ترين عواطف انساني آراسته گردد . ( ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید ! )

همان طور كه زنان براي شكوفايي احساسات و عواطفشان نياز به امنيت در روابطشان دارند ، مردان نيز به فراخور طبيعتشان نيازمند، ابهت اند تا بتوانند احساسات خود را بروز دهند و به شكوفايي مطلوبي كه ميتواند بزرگترين تضمين هاي امنيتي را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده ميكنيم كه همواره اگر بخواهيم بهترين حالت را در روابط زناشويي داشته باشيد بايد از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنيت و تعهد برای زنان ) استفاده كنيد، سرد كنندهاي زير اين معادله را برهم ميزنند و نتيجه اش اين ميشود كه مردتان، يا از شما زده شود و به شما در خفا خيانت ميكند، يا كار را براي هميشه تمام كند و شما را طلاق دهد و يا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی بود با اينكه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل ميكند و شما را از آنچه كه در روابط زناشیویی نيازمندش هستيد و حقتان است، محروم میسازد .

سر كننده هاي جنسي مردان :

خانمهاي عزيز از نحسي اين ۲۰ عمل واقعا پرهیز کنید ، زيرا عواقبش در نهايت گريبان گير خودتان خواهد شد !

1- زنهايي كه طوری رفتار ميكنند كه گويي از سكس و معاشقه خوششان نمي آيد.

2- زنهايي كه هيچ وقت شروع كننده رابطه نيستند.

3- زنهايي كه نسبت به بدن مردها شناخت كافي و درستی ندارند.

4- زنهايي كه با رسيدن به اوج نقطه جنسي را به همسرشان واگذار ميكنند.

5- زنهايي كه در رخت خواب مانند پليس رفتار ميكنند ( آخ دردم گرفت ، آروم باش، لباسم رو اين طوري در آر! ، يه ذره بيا اين طرف، نه، آهان الان درست شد، تندش كن، حالا يواش بشو، اه تو هيچي نمفهمي همش به فكر خودتي ؟! )

6- زنهايي كه مثل جسد در رختخواب بي حركت و بي عكس العمل هستند.

7- زن هايي كه در رختخواب زياد حرف ميزنند و وراجی میکنند.

8- زنهايي كه مراقب بهداشت و زيبايي خود نيستند ( موهاي زهار بلند، پاهاي پشمالو، دهان بد بو، سبيل ! ، بوي عرق متعفن، لباسهاي نامرتب، رژيم غذايي ناسالم، موهاي بيش از حد آرايش شده و تافت خورده، فرج هاي بد بو !، پيه شكم، پوست هاي ترك خورده، صورتهاي ماست مالي شده و پوشيده از خروارها كرم پودر و رژ لب !، ناخن هاي شكسته و پوسته پوسته شده، لاك ناخن ورق شده و … )

9- زنهايي كه خودشان از ظاهر و قيافه خود خوششان نمي آيد و مرتبا خودشان را پايين مي کشند و تحقير ميكنند ( مسلم است كه اگر خودتان را پايين بگيرد پايين هم مي آييد و اگر بالا بگيريد بالا ميرويد، ديگر توضيحي ندارم جز اينكه به؛ خودتان اعتماد داشته باشيد و هرگز جلوي همسرتان خودتان را پايين نياورد كه اگر بكنيد، خودتان كرديد كه لعنت بر خودتان باد ! )

10- زنهايي كه بيش از اندازه به ظاهر و قيافه خودشان حساس هستند

11- زنهايي كه دوست ندارند معاشقه كنند.

12- زنهايي كه به هنگام بوسيدن بیش از حد از زبانشون استفاده ميكنند.

13- زنهايي كه بيش از حد در امورات جدي هستند.

14- زنهايي كه بيش از حد به همسرشان وابسته هستند.

15- زنهاي احمق و سطح بین ( یا به اصطلاح ژورنالیستی زرد ! )

16- زنهايي كه فقط به وضع مالي و اقتصادي مرد توجه دارند و اهمیت میدهند

17- زنهايي كه با استفاده از بدن و جنسيت خود مردها را به بازي میگیرند.

18- زن هايي كه مدام از نامزد يا همسر قبلي شان سخن میگویند 

19- زن هايي كه از لحاظ جنسي خود انگيخته نيستند.

20- زن هايي كه از لباس زيرهای كهنه و زشت استفاده میکنند .


موضوع :
برچسب : چرا مردان در روابط جنسی سرد میشوند,سرد بودن مردان در روابط جنسی,علت سرد بودن مردان در روابط جنسی,روابط جنسی,همسریابی